Sport oraz Hobby

Wykorzystaj swój mistrzowski potencjał

Wykorzystaj swój mistrzowski potencjał
100%
User Rating

Nasza piłkarska reprezentacja nie wykorzystała drzemiącego w niej potencjału i bardzo szybko pożegnała się z Mistrzostwami Europy. Na szczęście organizacja tej wielkiej sportowej imprezy pozostawiła po sobie potencjał, którego nie możemy zmarnować.

Trzy litery silniejsze od opasłych tomów

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiada w sobie akronim www? Trzy litery. Tylko trzy i aż trzy. Każda z nich patrzy na swoje sąsiadki wzrokiem pełnym miłości i zaufania. Tylko w grupie stanowią prawdziwą siłę. To właśnie współpraca wyciąga na światło dzienne ich najlepsze cechy i prowadzi nas wszystkich do lepszego jutra. Akronim www jest wszechobecny w naszym życiu, co niestety wiąże się bardzo często z faktem, iż nie jesteśmy świadomi jego obecności. Przecież mieszkańcy Paryża, przejeżdżając w okolicy Wieży Eiffla nie gorączkują się niczym nastolatka na swojej pierwszej dyskotece. Podobnie jak wrocławianie, którzy mijając Ostrów Tumski, myślą raczej o słodziutkich pączkach i o kursie złota. Wniosek płynie z tego prosty. Czasami jesteśmy zaślepieni codziennością i nie widzimy, jak wiele pięknych rzeczy, przemyka niezauważenie przed naszymi oczyma. Czas odrzucić mentalne opaski na oczy. Czas wejść w nową erę z pełną dawką szacunku do stron www.

Zielone strony dla zielonych muraw

Posiadanie strony www jest obowiązkiem nie tylko blogujących nastolatków, ale także osób zarządzających wielkimi obiektami sportowymi. Przykładowo – robert pietryszyn stadion miejski zaopatrzył w atrakcyjną witrynę, która jest niejako oknem na ten najpiękniejszy obiekt Mistrzostw Europy w piłce nożnej rozgrywanych na boiskach Polski i Ukrainy. Strony internetowe bardzo często korzystają z bogatych skojarzeń użytkowników. Przeglądając witrynę związaną ze stadionem, powinniśmy mieć skojarzenia z zielenią murawy i ukraińskich łąk, z czerwonymi strojami naszej reprezentacji i krwią, którą zostawiają na boisku oraz z błękitem górującym nad naszymi stadionami.

Wykorzystajmy boski potencjał

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej już niedługo dobiegną końca i wielkie emocje towarzyszące tej imprezie odejdą w zapomnienie. Pozostaną jedynie piękne stadiony, nowoczesne autostrady i właśnie strony www. To kapitał, którego nie możemy zmarnować. Powinniśmy wylewać siódme poty tylko po to, aby wykorzystać potencjał, który dany nam był przez jakąś trudno definiowalną boską istotę.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

About