Sport oraz Hobby

Organizacja imprez integracyjnych i sportów extremalnych

Organizacja imprez integracyjnych i sportów extremalnych
100%
User Rating

Firma Bagma Team organizująca imprezy integracyjne, szkolenia dla firm, sporty ekstremalne, rafting, wspinaczka, paintball sporty zimowe, turystyka aktywna, w pięknej oprawie Pienin.
Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą: imprezy integracyjne, szkoleń dla firm, sporty extremalne, itp. Naszym celem jest budowanie zespołów oraz poprawa komunikacji w grupach. Dużą cześć naszych klientów stanowią firmy, dla których organizujemy imprezy integracyjne, szkolenia dla firm wplatając w nie elementy takie jak: sporty extremalne, rafting po Dunajcu, (alternatywa spływu tratwami flisackimi), wspinaczka, most linowy, tyrolka, zjazdy na linach, paintball, off road, quady oraz loty na paralotni, które podnoszą poziom adrenaliny.
Nasze imprezy integracyjnie i rekreacyjne to gwarancja na zbudowanie zgranego zespołu, w którym jest ściśle określona hierarchia, nauczymy Was współpracy i zdrowej rywalizacji, a także pozwolimy Wam na podbudowanie wiary we własne Możliwości.
Nasze imprezy to różnorodność form, intensywności i trudności zadań, ale łączy je jedno – dobra zabawa, niezapomniane przeżycia, umocnienie więzi i przyjaźni.
Spływ pontonami po Dunajcu jest alternatywą dla spływu tratwami flisackimi.
Jest to jedna z największych oraz najbardziej obleganych atrakcji świadczonych przez firmę Bagma Team. Dyscyplinę tą może uprawiać każdy, kto nie ma lęku przed wodą. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę ratunkową, kask oraz wiosło. Nad bezpieczeństwem uczestników spływu czuwa sternik, który jest instruktorem lub ratownikiem WOPR.
Można powiedzieć że gra “stara jak świat” ale ten kto już się bawił w paintball wie że za każdym razem emocje sięgają zenitu a adrenalina miesza się ze strachem, możemy choć raz być górą nad szefem, nie będzie wiedział kto go trafił.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

About