Sport oraz Hobby

Instruktor Fitness

Instruktor Fitness
80%
User Rating

Fitness to pasja

Jesteś aktywny fizycznie, ponieważ sprawia ci to wielką frajdę? Siłownia to twój drugi dom, uwielbiasz trenować swoje ciało w rytm dobrej muzyki? Przy okazji lubisz pomagać w tym innym i zachęcasz, aby dołączali do zabawy oraz masz sporo wiedzy na temat fitnessu? W takim razie kurs instruktora fitness to coś zdecydowanie dla ciebie!

Zainteresowanie fitnessem nie spada, a wręcz przeciwnie – szybko rośnie, więc ten rodzaj ruchu mocno się rozwija. Wbrew pozorom, to nie tylko skakanie do dźwięków muzyki. Na fitness składają się różne czynniki, które muszą ze sobą współgrać, aby ćwiczenia były efektywne. To cała masa wiedzy na temat używania przyrządów i przyborów wykorzystywanych w trakcie treningu, trzeba wiedzieć jak dobrać ruchy oraz tempo. To odpowiedzialne zadanie.

Do kursu na instruktora może przystąpić zarówno początkujący, jak i doświadczony doskonalący swoje umiejętności. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, ubezpieczenie oraz nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych. Kadra jest specjalnie wyszkolona, podejście profesjonalne, program zajęć obfity i bogaty, a także formy nauki są jak najbardziej nowoczesne. Przy wkładzie własnym i zaangażowaniu efekty są znakomite – kursanci są przygotowani na najwyższym poziomie i mogą podjąć pracę jako instruktor fitness w ośrodkach rekreacyjnych, klubach sportowych lub obozach czy koloniach. Ponadto, posiadając takie uprawnienia otwieramy sobie furtkę również do bycia trenerem personalnym. Po ukończeniu kursu oraz zdaniu wszystkich egzaminów uczestnicy otrzymują legitymację instruktora sportu w specjalności fitness. Spróbuj, a potem zaraź innych swoją energią!

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

About