Siłownia Leszno galaxy sport

Victoria Duval

Victoria Duval
User Rating

Victoria Duval

Ale na razie jeszcze nie jest tak różowo i Victoria musi wciąż pracować. W drugiej rundzie dość łatwo uległa Timei Babos. Węgierka zresztą zagrała świetny mecz i gdyby nie odrobina kontrolowanego relaksu, wynik mógł być wyższy niż 6-2 6-3.

Duval jest dość wszechstronna. Potrafi operować głęboką piłką, ma jakiś tam serwis (nie jest to Serena Williams, ale też i nie jest to klęska; raczej taki środek WTA). Umie zmienić rytm, stosuje głównie topspin, ale grała też backspinem. Płaskich uderzeń nie pokazała, jednak ten topspin jest całkiem agresywny. W chwilach porywów formy dąży do otworzenia sobie kortu i zakończenia punktu. Wiemy, że stara się wzorować na swojej idolce, Serenie.

Oglądając taką zawodniczkę mamy jednak spore oczekiwania i oceniamy ją może bardziej krytycznie. Na razie jej gra jest jeszcze trochę juniorska, trochę naiwna, nieprzygotowana na 2-3 uderzenia więcej przeciwko dobrze dysponowanej rywalce. Ale Victoria jest ambitna. Złościła się po tym, jak Babos ją kilkakrotnie wymanewrowała. To na pewno musi być frustrujące, bo w juniorskich rozgrywkach akcja Duval skończyłaby się jej efektownym winnerem i gromkimi owacjami, a u seniorek to Babos widzi małą lukę i umieszcza tam bombę na linii. Jednak na pewno warto sobie Victorię Duval (131 WTA) zapamiętać, bo w którymś momencie jej gra podciągnie się w każdym elemencie, albo już na tym etapie tenisistka trafi na przeciwniczki w kryzysie i nagle zrobi dobry wynik. Nie powinno to dziwić.

Praga to oczywiście nie tylko tenis, lecz także wspaniała atmosfera miasta – nawet w deszczu i nie tylko w centrum. No i smaczne, niedrogie jedzenie. Właściwie to jestem od prawie miesiąca na diecie i sama przyrządzam sobie potrawy zgodnie z menu od dietetyka, ale jednego dnia poszłam po bandzie. Najpierw kiełbasa z Aleksandrą Krunić, a wieczorem takie pyszności:

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Victoria Duval
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About