Siłownia Leszno galaxy sport

Ranking: Najlepsze kreacje pierwszej połowy 2014 roku

Ranking: Najlepsze kreacje pierwszej połowy 2014 roku
User Rating

Ranking: Najlepsze kreacje pierwszej połowy 2014 roku

Ostatnio narzekaliśmy na niektóre kreacje tenisistek. Zwyciężczynią rankingu najgorzej ubranych tenisistek została Anastasia Pavlyuchenkova. Musimy jednak przyznać, że większość zawodniczek ma świetne wyczucie stylu, więc tworząc dzisiejszy ranking, mieliśmy do dyspozycji bardzo dużo kandydatek do tytułu najlepszej kreacji pierwszej połowy 2014 roku. Z nich musieliśmy wybrać tylko dziesięć. Zdajemy sobie sprawę, że niektórych tenisistek w notowaniu brakuje, a inne nie zasługują na miejsce w czołówce. Nasz ranking jest jednak subiektywny, oceniamy zarówno ubiór, jak i dodatki.  Zapraszamy do dyskusji!

Miejsce 10 – Agnieszka Radwańska

Zaczynamy od patriotycznego akcentu. W poprzednim rankingu czerwoną sukienkę Agnieszki umieściliśmy w gronie najgorszych kreacji sezonu. Tym razem doceniamy niekonwencjonalny strój Polki, który wybrała na prezentację zegarków Rado w Warszawie. Agnieszka postawiła na szarą, lekko błyszczącą i rozkloszowaną spódnicę oraz białą bluzkę w stylu „nietoperza”. Dobrała do tego klasyczne, czarne szpilki. Radwańska prezentowała się bardzo modnie – z jednej strony elegancko, ale z nutą luzu.
Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Miejsce 9 – Sabine Lisicki

Doceniamy kolejny bardzo trafiony w kwestii mody wybór Sabiny. Lisicki od dłuższego czasu na medialne wydarzenia stosuje sprawdzony trick modowy – ubiera proste, klasyczne sukienki. Jej stylizacje są minimalistyczne i w każdej prezentuje się z wielką klasą. Sabine ubrała pomarańczową sukienkę, z beżowymi wstawkami po bokach, co podkreśliło szczupłą sylwetkę Niemki i odciągnęło uwagę od umięśnionych ramion. Do niej dobrała cieliste szpilki i zachwycała bardzo elegancką fryzurą na bok.
Sabine Lisicki

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Ranking: Najlepsze kreacje pierwszej połowy 2014 roku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About