Siłownia Leszno galaxy sport

Radwańska nie powierzyłaby dziecka Janowiczowi

Radwańska nie powierzyłaby dziecka Janowiczowi
User Rating

Radwańska nie powierzyłaby dziecka Janowiczowi
agnieszka radwańska

Agnieszka Radwańska
tennis.tv

Agnieszka Radwańska udzieliła wywiadu na potrzeby strony WTA. Odpowiedzi na kilka pytań łatwo przewidzieć, ale na jedno nieszablonowe pytanie Aga udzieliła dowcipnego wyjaśnienia!

Aga o początku sezonu na korcie ziemnym:

„Grałam na mączce w Barcelonie – miałam dwa mecze w niedzielę, było wilgotno, warunki były ciężkie. To był trudny weekend, ale w zasadzie nic mi nie dolega. Wiadomo, że na ziemi zawsze trzeba dawać z siebie jeszcze więcej w każdej akcji. Rok temu nie miałam dobrych wyników o tej porze, do paryskiego szlema praktycznie nie bronię punktów, więc mam szansę na awans w rankingu. Uważam, że gram dobrze w tym sezonie, powinnam się szybko przyzwyczaić do nawierzchni”.

Aga o Serenie:

„Wcale nie odczuwam jej wieku! Ile razy gram przeciwko niej, ona zachowuje się jak energiczna 20-latka! Ja staram się i staram i sta… i mecz się skończył. Ale za kilka lat… ja wciąż będę grać, a ona… *prawdopodobnie* nie.”

Aga o opiekunce do dzieci:

„Któremu tenisiście nie powierzyłabym swojego dziecka do opieki? Hmmm… Wszyscy wydają się odpowiedzialni. Może Jerzy Janowicz. Po pięciu minutach by zapomniał, że musi pilnować dziecka”.

___________________ Miejsce na Waszą zabawną puentę. Ja tam już nie kopię leżącego.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Radwańska nie powierzyłaby dziecka Janowiczowi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About