Siłownia Leszno galaxy sport

PORAŻKA PITER, DEBLOWE SUKCESY BEDNARKA I KANI

PORAŻKA PITER, DEBLOWE SUKCESY BEDNARKA I KANI
User Rating

PORAŻKA PITER, DEBLOWE SUKCESY BEDNARKA I KANI

Kasia Piter nie przegrała tak wysoko z Poloną Hercog, jakby można było oczekiwać po dwóch ostatnich spotkaniach z tą rywalką. Wręcz przeciwnie, postawiła się Słowence bardzo dzielnie. Ostatecznie to Hercog triumfowała 6-2 5-7 7-6(4).

Półfinał turnieju w Bukareszcie w deblu osiągnęła Paula Kania w parze z Amerykanką Anną Tatishvili, a półfinał w Bastad zanotował Tomasz Bednarek u boku Fina Henri Kontinena.
BORNA CORIĆ ZAGRA W POZNANIU

To już pewne – dzięki wycofaniom z turnieju Guilherme Clezara oraz Andrei Collariniego, na turnieju Poznań Open zobaczymy najlepszego juniora ubiegłego sezonu, Chorwata Bornę Coricia. 17-latek z Zagrzebia zajmuje 243. miejsce w rankingu seniorskim. Jego największym seniorskim sukcesem jest półfinał challengera w An-Ning w Chinach (maj 2014). Jako junior, w poprzednim sezonie wygrał juniorskie US Open, był w półfinałach Australian Open i Roland Garros oraz w ćwierćfinale Wimbledonu. W przerwie zimowej trenował z Rafaelem Nadalem.

Eliminacje do turnieju startują w sobotę, a turniej główny rusza w poniedziałek. Dzięki uprzejmości miasta Poznań, wstęp na korty aż do piątku jest darmowy. Zapraszamy do nas na relacje!

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

PORAŻKA PITER, DEBLOWE SUKCESY BEDNARKA I KANI
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About