Siłownia Leszno galaxy sport

Petra Kvitova i Radek Stepanek rozstali się!

Petra Kvitova i Radek Stepanek rozstali się!
User Rating

Petra Kvitova i Radek Stepanek rozstali się!

Petra Kvitova i Radek Stepanek wytrzymali ze sobą rok. Mniej więcej o tej porze w 2013r. Radek rozwiódł się  z Nicole Vaidisovą, żeby rozpocząć nowy etap u boku Petry. „Połączenie kariery czołowej tenisistki ze związkiem uczuciowym jest niemożliwe!” – powiedziała Kvitova czeskiemu tabloidowi Blesk, potwierdzając informację o nowym rozstaniu.

Decyzja czeskich tenisistów jest zaskoczeniem dla ich rodzin, które niczego nie podejrzewały. Jeszcze do niedawna można było obejrzeć tę dwójkę wspólnie przeżywającą mecze, a podczas wielkanocnych spotkań Pucharu Federacji mama Stepanka siedziała w loży u boku rodziców Kvitovej. Agent obojga tenisistów zapewnia, że rozstali się w przyjaźni i dalej będą się wspierać.

My podejrzewaliśmy już wcześniej, że coś jest na rzeczy, bo Stepanek przyglądał się treningowi Karoliny Woźniackiej w Monte Carlo (Karo od razu po tym wydarzeniu wycofała się ze Stuttgartu. Przypadek? Nie sądzę! – ee, taka mała złośliwość 🙂 ).

radek stepanek karolina woźniacka

Bilans w naturze musi być. Jednym się nie układa, innym wręcz przeciwnie. Novak Djoković ogłosił przed kilkoma dniami na swoim Facebooku, że jego narzeczona, Jelena Ristić, jest w ciąży. Serbska para planuje wkrótce się pobrać. Rozwiązania oczekuje też Mirka Federer. Roger ma dużą celność jeśli chodzi o bliźnięta. Ciekawe, czy choć jedna z nich zostanie dobrą tenisistką?

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Petra Kvitova i Radek Stepanek rozstali się!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About