Siłownia Leszno galaxy sport

Miejsce 2 – Maria Sharapova

Miejsce 2 – Maria Sharapova
User Rating

Miejsce 2 – Maria Sharapova

Boska Maria musi się nacieszyć drugim miejscem w naszym modowym rankingu. Rozpromieniona po drugim tytule na French Open, do sesji wybrała niecodzienny krój sukienki Jay Ahr. Czarna góra, z wyciętą talią, była połączona z rozkloszowaną złotą spódnicą. Kreacja przypominała elegancką suknię sportową, a jej krój (szczególnie góra) nawiązywał do tenisowego stroju. Złoto i czerń wspaniale ze sobą współgrały zarówno na sukience, jak i na butach – eleganckich szpilkach Christiana Louboutina. Sharapova prezentowała się jak prawdziwa mistrzyni.
Maria Sharapova

Maria Sharapova

Miejsce 1 – Na Li

Szczerze mówiąc, nie byliśmy fanami stylu ubierania Chinki. Tym razem jej kreacja zachwyciła większość kibiców tenisa i mody. Na imprezie w Londynie, Na Li postawiła na kolor fuksji. Do topu Gucci dobrała spodnie w stylu „baggy” oraz szpilki w kolorze ecru. Chinka wyglądała fantastycznie w tym kostiumie. Niewątpliwie do twarzy jej w takim intensywnym kolorze, a jasne szpilki świetnie kontrastują z kreacją.
Na Li

Na Li

To już koniec naszej trzeciej odsłony rankingu w tej połowie 2014 roku. Dziękujemy za wszelkie opinie, dyskusje i słowa krytyki! Zachęcamy do dyskusji, a na kolejną odsłonę rankingu zapraszamy pod koniec roku!

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Miejsce 2 – Maria Sharapova
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About