Siłownia Leszno galaxy sport

Marin Cilić

Marin Cilić
User Rating

Marin Cilić

Świat tenisowy raczej mu to wybaczył, bo w końcu nie chodziło o jakieś sterydy czy doping krwi. Mniej podobały się próby zamiecenia sprawy pod dywan – nie wiadomo, czy aby nie na żądanie ATP lub ITF, by nie psuć wizerunku sportu. Z ubiegłorocznego Wimbledonu Cilić wycofał się „z powodu kontuzji”, podczas gdy tak naprawdę przyszły wyniki o oblanym teście dopingowym. Gdy dziennikarze zwrócili na to uwagę, od razu wszystkie porażki czy nagłe wycofania wielkich mistrzów z tego samego turnieju zaczęły budzić wątpliwości.

Ivan Dodig nie zagra w meczu z Polską. To jeden z tych „kilku” tenisistów, którym udało się pokonać Rafę Nadala. Jest dobrym singlistą i świetnym deblistą. Rok temu doszedł do finału Wimbledonu i półfinału US Open w grze podwójnej.

Z Polakami nie zagra też wysoki Ivo Karlović, gwiazda nie tylko tenisa, ale i Twittera. Jeden z najdowcipniejszych tenisistów cyklu ATP Tour może się pochwalić przede wszystkim ćwierćfinałem Wimbledonu osiągniętym w 2009 roku. No i tweetami:

Guy at Delray tennis center goes Hey Tommy can u sign this? and hands me a photo of Tommy Haas to sign… I signed it. Ha!

— ivo karlovic (@ivokarlovic) February 19, 2014

A guy near tennis courts goes: ‚You’re so tall, i thought you were Ivo Karlovic coming out of that car.’ I said I wish.. — ivo karlovic (@ivokarlovic) November 17, 2013

Amazing how many people in Zagreb like to open their car window and curse you out.

— ivo karlovic (@ivokarlovic) October 11, 2013

I forgot to say „Including me” in my last tweet.

— ivo karlovic (@ivokarlovic) October 11, 2013

During Us open they reroute airplanes.. But not Azarenka. #noisy — ivo karlovic (@ivokarlovic) August 28, 2013

My new coach is Ivan Lendl! — ivo karlovic (@ivokarlovic) April 1, 2014

Ivan told me he dont do it for the money, he just wants to see some winners finally.

— ivo karlovic (@ivokarlovic) April 1, 2014

MELODIA PRZYSZŁOŚCI, CZYLI Z KIM ZAGRAMY
borna corić

Borna Corić
Foto z FB tenisisty

Borna Corić niedawno skończył 17 lat. Trenuje w Wielkiej Brytanii, podobnie jak jego równolatka Donna Vekić. Corić jest aktualnym juniorskim mistrzem US Open. To była demonstracja siły chorwackiego młodego pokolenia. Wśród dziewcząt w Nowym Jorku triumfowała Ana Konjuh (o której więcej pisaliśmy TU).

Bardzo możliwe, że wkrótce znów tenisiści znad Adriatyku będą wygrywać szlemy. Na razie Corić sprawdzi się w Warszawie przeciwko Janowiczowi i Przysiężnemu.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Marin Cilić
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About