Siłownia Leszno galaxy sport

Klara Koukalova

Klara Koukalova
User Rating

Klara Koukalova
Foto: Nathii Gawrońska, Tenis Love, Katowice 2014

Agnieszka Radwańska może się szykować na trudną przeprawę z Francuzką. Na pewno będzie musiała zagrać lepiej niż dzisiaj przeciwko Yvonne Meusburger. Polka wygrała 6-4 6-1, ale to był trudniejszy pojedynek niż sugeruje wynik. Austriaczka to uporczywa przebijaczka, a Polka chyba sobie chciała potrenować biegi, bo nie zmieniała za bardzo tempa, rotacji, nie chodziła do siatki. Ilekroć coś zagrała poza schematem, właściwie przynosiło jej to punkt. Meusburger umie przerzucić, umie skontrować, kiedy ma dobrą okazję. Dlatego wymiany ciągnęły się w nieskończoność i punkty niekoniecznie trafiały na konto naszej reprezentantki, która przecież mimo tych wszystkich trudności wyglądała na znacznie lepszą.

Co ciekawe, Polka typowała Mirjanę Lucić-Baroni jako swoją ćwierćfinałową przeciwniczkę. Ale nieustępliwość Meusburger rozmontowała ofensywę Lucić-Baroni. Trudno było Chorwatce skończyć wymianę potężnymi forehandami. Łatwiej było skończyć rakietę.
rakieta mirjany lucić-baroni

Rakieta Mirjany Lucić-Baroni
Foto: Nathii Gawrońska, Tenis Love, Katowice 2014

Agnieszka Radwańska bardziej interesujące spotkanie rozegrała wczoraj. Wygrała z Francescą Schiavone 6-4 6-3. Włoszka wystąpiła w czarnym szaliczku – czy to kwestia nagłego ataku jesieni w Katowicach czy wrodzona włoska chęć zadawania szyku – nie wiadomo. Ważne jest to, że dawna mistrzyni Roland Garros najwidoczniej zmotywowała się przy licznej publiczności i nie zamierzała wyrzucać swoich jednoręcznych backhandów w trybuny, co czyni nieprzerwani od kilku sezonów.
francesca schiavone

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Klara Koukalova
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About