Siłownia Leszno galaxy sport

Grigor Dimitrov

User Rating

Dimitrov grał z minuty na minutę coraz lepiej, potrafił wygrywać długie wymiany z Serbem, który nadal popełniał zaskakująco dużo błędów. W trzeciej partii obaj tenisiści mieli swoje szanse, żeby odskoczyć w meczu. W drugim i trzecim gemie było 15-30 dla odbierającego, a wsiódmym przy podaniu Djokovica było 0-30, a nawet breakpoint, który Novak obronił fantastycznym bekhendem po linii. Nole utrzymał jednak własne podanie, a po chwili znów było 15-30 dla odbierającego Serba. Wtedy Novak popełnił fatalny błąd przy siatce, a po chwili dołożył kolejny zza końcowej linii. Djokovic wciąż nie wykorzystywał okazji, zdarzały mu się bardzo dziwne, niewytłumaczalne błędy. Dimitrov grał bardzo poprawnie, nie popełniał już tak wielu niewymuszonych błędów i pewnie serwował, dzięki czemu mogliśmy być świadkami tie-breaka w trzecim secie. W nim Djokovic zagrał niczym pan profesor – pewnie zdobywał punkty przy swoim podaniu i zanotował dwa minibreaki. Pierwszy z nich miał miejsce przy 1-1. Novak wykorzystał fakt, że Bułgar pośizgnął się przy dobiegnięciu do piłki i posłał piłkę w drugą stronę, czym wymusił błąd. Drugi minibreak to podwójny błąd Gregora, tuż po zmianie stron. Tym samym Djokovic wygrał tie-break 7-2 i wyszedł na prowadzenie w spotkaniu.