Siłownia Leszno galaxy sport

Flesz: przerwać rzymską klątwę; mamy w Tourze nową Serenę

Flesz: przerwać rzymską klątwę; mamy w Tourze nową Serenę
User Rating

Flesz: przerwać rzymską klątwę; mamy w Tourze nową Serenę

Agnieszka Radwańska będzie miała dziś świetną okazją na przełamanie czarnej serii w Rzymie. Ostatni raz wygrała z Robertą Vinci w 2010 roku (w poprzedniej edycji turnieju osiągnęła swój najlepszy tu wynik – ćwierćfinał). Wyeliminowanie Włoszki ściągnęło na nią jakąś klątwę. Każde kolejne zawody kończyła na drugiej rundzie (w pierwszej miała zawsze wolny los).

Teraz Polka stanie przed bardzo dobrą szansę na poprawienie swoich wspomnień z Rzymu. Jej przeciwniczką będzie Paula Ormaechea, z którą starła się dwa lata temu w Melbourne. W drugiej rundzie Australian Open Agnieszka oddała jej zaledwie cztery gemy. Wydaje się, że teraz Argentynka może tych gemów uzbierać kilka więcej, ale specjalnego zagrożenia nie powinna stanowić. W głównej drabince znalazła się jako Lucky Loser. W drugim meczu kwalifikacyjnym przegrała z Casey Dellacqua i wykorzystała wycofanie się z turnieju Karoliny Woźniackiej. W pierwszej rundzie turnieju pokonała w dwóch setach Kurumi Narę.

Niestety organizatorzy zesłali Polkę na drugi kort, skąd nie będzie transmisji. Pozostaje nam śledzenie wyników. Do relacji tekstowej zapraszam na portal Lajfy.com. Start o 11.00.

Pewnie zastanawiacie się, o co chodzi z nową Sereną i dlaczego na głównym zdjęciu niusa jest Shuai Zhang. Otóż moi drodzy tak kazała siebie Chinka nazywać. Nie wierzycie? Spójrzcie na jej oficjalną stronę internetową, z której śmieją się ostatnio baczni obserwatorzy tenisa: http://tenniszhangshuai.weebly.com/. Czy poza imieniem połączy ją coś z Sereną Williams? Pójdzie w jej ślady? Na razie sprawiła niespodziankę i odprawiła z turnieju w pierwszej rundzie Petrę Kvitovą po bardzo dziwnym spotkaniu. Serena Zhang – to brzmi dumnie.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

Flesz: przerwać rzymską klątwę; mamy w Tourze nową Serenę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About