Siłownia Leszno galaxy sport

BERLOCQ LEPSZY OD FERRERA

BERLOCQ LEPSZY OD FERRERA
User Rating

BERLOCQ LEPSZY OD FERRERA

W turnieju w Bastad obrońca tytułu Argentyńczyk Carlos Berlocq wyeliminował rozstawionego z jedynką Hiszpana Davida Ferrera. I to dość łatwo, 6-3 6-3. Ferrer nie może być zadowolony ze swojego sezonu w porównaniu ze złotymi poprzednimi latami. 32-letni Hiszpan zdobył tylko jeden tytuł – w Buenos Aires. Wciąż jednak utrzymuje wysoką pozycję rankingową dzięki tegorocznym półfinałom w Madrycie i Monte Carlo, ćwierćfinałom Australian Open, Roland Garros i Rzymu, a także zeszłorocznym finałom z Paryża, Walencji, Sztokholmu, oraz ćwierćfinałowi US Open. Na papierze to wciąż wygląda imponująco, ale wydawało się, że akurat w Bastad David mógłby sięgnąć po tytuł. W tej sytuacji najpoważniejszym kandydatem do końcowego sukcesu jest Fernando Verdasco, zresztą trenowany przez Szweda, Thomasa Enqvista.

Kontynuując wątek hiszpański, w Stuttgarcie w półfinale się już zameldował Roberto Bautista-Agut (po wygranej w trzech setach z Guillermo Garcią-Lopezem), a Marcel Granollers pływa z bratem w basenie.

granollers
GIANLUIGI QUINZI W POZNANIU

Na kortach Olimpii w Poznaniu dało się już zauważyć Włocha Gianluigi Quinziego, juniorskiego mistrza Wimbledonu sprzed roku. 18-letni Quinzi gra lewą ręką. Obecnie jest notowany na najwyższym w karierze, 301. miejscu ATP. Jego trzy ostatnie starty zakończyły się trzema turniejowymi wygranymi. Triumfował w futuresach w Rumunii oraz w dwóch w Maroku. Przyszedł czas na poważniejsze wyzwania, takie jak eliminacje do challengera Poznań Open.

Pozostałe wpisy związane ze sportem i rekreacją:

BERLOCQ LEPSZY OD FERRERA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About